DSC00049-001
DSC00105
DSC00515
karuna

DURŲ PASIRINKIMAS

Jeigu šiuo metu kaip tik remontuojate savo namus arba statotės naują būstą, vienas iš svarbiausių dalykų, kurį Jums reikės nuspręsti – tai pasirinkti tinkamas kambarių ir paradines duris. Kambario durys ir pagrindinės lauko durys yra labai svarbios estetiniu požiūriu. Durys kontroliuoja apšvietimą, suteikia privatumą ir saugumą. Šiuo metu yra platus visų durų pasirinkimas, todėl, kai rinksitės turite daug ką apsvarstyti.
Pirmiausia nuspręskite, iš kokios medžiagos turėtų būti pagamintos Jūsų durys. Medžiaga turėtų atitikti Jūsų individualų stiliaus skonį ir, žinoma, biudžetą. Taupantys renkasi tuščiavidures duris, tačiau jos praleidžia visus garsus ir nėra tokios tvirtos, kaip kitos durys. Daugelis renkasi medines duris, nes jų struktūra yra labai tvirta. Kambario durys, pagamintos iš medžio, atrodo labai gražiai ir jaukiai. O lauko durų gamybai galima rinktis plieną, derintą su stiklu. Jos nėra tokios gražios kaip medis, tačiau yra labai tvirtos.
Ieškokite ir rinkitės tokias duris, kurios atitiktų visus Jūsų poreikius. Pavyzdžiui, gal gyvenate triukšmingoje vietoje ir norite daugiau ramybės savo kambariuose? Tokiu atveju reikia ieškoti durų, kurios padeda gerai kontroliuoti triukšmo lygį.Visada išsiaiškinkite, kokie yra Jūsų patys svarbiausi prioritetai ir tada ieškokite geriausios sprendimo.
Koordinuokite durų stilių ir architektūrinį tipą pagal visą savo namų interjerą ir eksterjerą. Nepamirškite atsižvelgti ir į savo individualų stiliaus pojūtį, jei reikia, pabendraukite su dizaineriu. Niekada nebijokite eksperimentuoti, tačiau ir nepersistenkite, tam, kad būtų išlaikoma stilistinė harmonija kiekviename Jūsų namo kambaryje.


KONSULTACIJOS

Durys, laiptai – ilgalaikė investicija, totėl reikia gerai apmastyti kokio produkto norime. Ruošiantis užsisakyti duris ar laiptus patartina kreiptis į specialistą, kuris patars kokį stilių ar kokios konstrukcijos gaminys jums tiks labiausiai. Pati geriausia bendravimo forma, kai užsakovas pamato produktą ar gaminį, gali paliesti ir įvertinti jo kokybę, tuomet yra lengva apsispręsti ir pasirinkti geriausią sprendimą. Visos konsultacijos nemokamos.


PROJEKTAVIMAS

Atlikus išmatavimus, tiksliai įvertinami konstrukciniai sprendimai, reikalingi darbai ir jų kiekiai bei rušys. Apskaičiuojama tiksli kaina. Kiekvienam gaminiui pagal pasirinktą dizainą daromas projektas, tiksli detalių išklotinė, tuomet visa produkcija būna tiksliai ir kokybiškai pagaminta.

GAMYBA

Gamyboje naudojamos šiuolaikiškos staklės ir įrengimai.
DSC00424DSC00429DSC00415
SUMONTAVIMAS

GARANTIJA